Jak odczuwać intensywniejsze zadowolenie z życia seksualnego? Poznaj zabieg, który może dać ci większą seksualną satysfakcję

przez | 20 sierpnia 2023
Czy wiesz czym jest zastrzyk orgazmu? Owo zagadnienie może być w różny sposób rozumiane, lecz jeśli orgazm to na pewno kojarzy się z czymś przyjemnym. Tak, wiąże się to z przyjemnością, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta

Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który już przeprowadza się w placówkach ginekologii estetycznej (klinika ginekologii plastycznej GynCentrum). Skąd wzięło się określenie zastrzyk orgazmu? Lekarze są zdania, iż panie które wybierają się na ten zabieg, mają o wiele większą szansę na zadowolenie ze współżycia. Punkt G to bardzo wrażliwa część erogenna kobiety. Chodzi o niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki pochwy, tam właśnie stykają się końce nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Zdarza się jednak, że często nie dość dobrze uwydatniony punkt G jest odpowiedzialny za brak satysfakcji w trakcie stosunku seksualnego. Dlatego istnieje szansa, że im mocniej punkt G zostanie uwydatniony, tym doznanie podczas z seksu stanie się znacznie większe.

Zabieg ten jest rekomendowany paniom, które maja problemy ze szczytowaniem lub chciałyby mieć większą satysfakcję z życia seksualnego. Z pomocą odpowiedniego specjalisty w dziedzinie plastyki intymnej jest to możliwe, również dla kobiet, które stosunkowo niedawno urodziły dziecko, jak i te w czasie menopauzy (ponieważ punkt G ulega redukcji z wiekiem. Z zabiegu powinny skorzystać również kobiety, u których stwierdzono nieprawidłową budowę anatomiczną stref intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna jest z dnia na dzień bardziej popularna, kobiety bowiem posiadają dużo odwagi oraz zdają sobie sprawę z tego, czego chcą od seksu (przeczytaj więcej na stronie www).

To zagadnienie okazało się dla Ciebie ciekawe? Zobacz również podobne witryny (https://europell.pl/produkty/skora-meblowa) na ten przedstawiany temat, które z pewnością są równie wciągające.

Jak wygląda zabieg?

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja punktu G ma za zadanie wstrzyknięcie w przednią ścianę pochwy niedużej ilości substancji, jaka wypełnia tkankę. Wstrzykuje się bardzo często preparat na bazie kwasu hialuronowego, czasem jest to tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała pacjentki. Dobrze jest uzyskać go metodą odsysania tłuszczu. Zastrzyk orgazmu robiony jest w znieczuleniu miejscowym, zajmuje mniej więcej 20 minut. Rezultatem tego zabiegu jest uelastycznienie przedniej ścianki pochwy, dzięki temu jest ona bardziej wrażliwa na doznania. Pacjentka jest w stanie uprawiać seks już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu a do tego cieszyć się z życia erotycznego nawet przez następne dwa lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*