Zabiegi dermatologiczne odmładzające

przez | 15 lutego 2023
Wellderm to niezwykłe Centrum oferujące bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna czy dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala w krótkim czasie i bezboleśnie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje aktywne mogą być bez trudności i szybko dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania nadmiernego owłosienia. Z wykorzystaniem innowacyjnej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i pod każdym względem bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie skóry pojawia się, gdy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Stopniowo znikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość składników nawilżających. Dlatego skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się następne zmarszczki. Starzenia nie można całkowicie przystopować, jednak za przyczyną odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej można w znacznym stopniu spowolnić i zmniejszyć jego przebieg.

kwas hialuronowyKwas ten wspólnie z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje między innymi o elastyczności skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia tkanek. Kwas hialuronowy pełni ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji. Wraz z wiekiem jego działanie maleje, co w rezultacie prowadzi do pojawiania się zmarszczki. Ten proces można skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala zaakcentować naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa mankamenty. Dzięki niemu nawet natychmiast po przebudzeniu twarz jest wyrazista a uroda subtelnie podkreślona. Doskonale zastępuje powszedni makijaż. Bardzo dobry makijaż – make up ślubny wrocław permanentny dostosowuje się barwą i wyrazem do urody w taki sposób, by stanowił idealne uzupełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzenie strony wellderm.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*