Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny oraz zdrowy zabieg, który jest coraz popularniejszy

przez | 23 czerwca 2023
Mnóstwo osób ma ten kłopot z włosami, że są one po umyciu splątane oraz bardzo suche. Jeżeli pragniemy poradzić sobie z tym, a nie lubimy różnych chemicznych rozwiązań czy prostownic, to dobrze będzie zastanowić się nad zastosowaniem brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów staje się coraz modniejsze w Polsce. Polega ono na uzupełnianiu we włosach keratyny, czyli składnika, który jest jego naturalnym budulcem. Owa metoda pozwala na szybką regenerację włosów i jednocześnie sprawia, iż są one doskonale wyprostowane. Należy wiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów (keratynowe prostowanie włosów) jest zabiegiem raczej uciążliwym oraz wymaga nieco cierpliwości. koszt transportu może być całkiem duży, jednakże rezultaty utrzymują się nawet przez 5 miesięcy, więc opłaca się zapłacić trochę większą sumę i dłużej cieszyć się pięknymi włosami.
portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być stosowane przez wszystkie Panie, które pragną, by ich włosy były miękkie, proste i lśniące. Da się ten zabieg przeprowadzić na włosach farbowanych i zniszczonych rozmaitymi zabiegami chemicznymi. Warto wspomnieć, iż owo prostowanie włosów (prostowanie włosów) też je regeneruje oraz dostarcza potrzebnych składników. Sama procedura polega na nakładaniu na włosy odpowiedniej ilości środka oraz wprasowywaniu go we włosy specjalistycznym fryzjerskim żelazkiem. Ciepło powoduje, że łuski włosa otwierają się, a keratyna przenika do środka. Po zabiegu nie powinno się myć włosów przez dwie doby.

Jeżeli zatem nie chcemy stosować zabiegów chemicznych oraz używać prostownicy, to warto zapłacić trochę więcej, by posiadać gładkie proste oraz zregenerowane włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*