W jaki sposób można dziś przedłużyć paznokcie w gabinecie kosmetycznym?

przez | 20 czerwca 2023
Aktualnie rynek jest zasypany bardzo dużą ilością salonów kosmetycznych, które swym klientkom oferują wszelkiego rodzaju metody przedłużania paznokci.
Przedłużanie paznokci metodą żelową można przeprowadzić na trzy przeróżne sposoby.

klient

Autor: UrbaneWomenMag
Źródło: http://www.flickr.com
Można by to wykonać na tipsie. Zezwala to na dosyć długie przedłużenie naturalnego paznokcia. Można to także zrobić na szablonie. Jest to sposób dla pań, które chcą otrzymać efekt przedłużonego naturalnie paznokcia. Jest to również dobry sposób dla osób, które posiadają niestandardowy wymiar paznokci, który uniemożliwia dopasowanie tipsa. Trzeci sposób, to wykonanie tej techniki na rzeczywistej płytce paznokcia. Jest to pomysł dla pań, które lubią naturalny wygląd paznokcia i chcą wzmocnić strukturę paznokcia oraz zabezpieczać się przed ich łamaniem. Ta technika opiera się na przedłużeniu paznokcia przy wykorzystaniu światła utwardzalnego. Żel utwardzany jest po wsunięciu rąk pod lampę UV. Ta forma jest bezzapachowa i jest najmniej inwazyjna dla płytki paznokcia. Żel jest to materiał niezwykle plastyczny oraz bez problemu możemy wymodelować paznokcie. Jeśli mieszkasz w miasteczku Słupsk paznokcie, które chciałabyś mieć z pewnością kosmetyczka (dermapen wrocław) z chęcią dla Ciebie zrobi.
Drugą metodą przedłużania paznokci jest technika akrylowa. Akryl nakładany jest na tipsie albo na szablonie. Do modelowania akrylu nabrać trzeba trochę więcej wprawy niż jest to przy metodzie żelowej, gdyż akryl twardnieje tuż po nałożeniu. Do otrzymania akrylowej masy musimy pomieszać odpowiednie proporcje akrylowego proszku oraz specjalnego płynu, który nazywany jest liquidem. Metoda ta używana jest często przez panie, które narażone są na niszczenie paznokci. Przedłużanie paznokci techniką akrylową wymaga codziennie natłuszczania pobliża paznokcia, ponieważ akryl sprawia nadmierne wysuszanie takich okolic.

Akryl wytwarza mocny i brzydki zapach, z tego też powodu pomieszczenie, w jakim jest przeprowadzany zabieg musi być bardzo dobrze wentylowane. Technika akrylowa jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest odporna na przebarwienia oraz środki syntetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*