Liposukcja brzucha znakomitym sposobem na szczupłą sylwetkę

przez | 3 października 2023
Walka z niechcianymi kilogramami jest żmudną drogą. Nie każdemu się udaje zdobyć upragnioną, szczupłą sylwetkę. Pomimo ćwiczeń i diety wciąż nie podobamy się sobie w lustrze. Jeżeli tak jest również w twoim przypadku, dobrze jest skorzystać z rozwiązań medycyny estetycznej, a jednym z nich jest liposukcja brzucha Kraków.

Na czym polega?

Modelowanie sylwetki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zacznijmy od tego, że liposukcja nie jest zabiegiem, lecz poważną operacją. Nie każda pani zdaje sobie z tego sprawę oraz sądzi, iż to znakomite rozwiązanie ich aktualnych problemów.

Zamieszczone w tym serwisie wiadomości są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź tu, na której zgłębisz pokrewne tematy.

Tak może być, ale należy pamiętać, że zabieg umożliwia pozbyć się tłuszczu, lecz nie zabezpiecza przed nagromadzaniem się kolejnych komórek tłuszczowych. Bez przerwy będzie trzeba trzymać dietę oraz systematycznie ćwiczyć, w innym razie tłuszcz pojawi się w innych miejscach, walka z nim z kolei będzie jeszcze cięższa.

Czym w takim razie jest liposukcja brzucha Kraków? Jest to zabieg odsysania tłuszczu, przeznaczony dla osób, które nie cierpią na przewlekłe schorzenia, np. na cukrzycę, przypadłości układu krążenia lub nieprawidłowości w krzepnięciu krwi. Trzeba także mieć mocną, elastyczną skórę i prowadzić zdrowy tryb życia, aby wyeliminować możliwość pojawienia się powikłań. Na parę godzin przed wykonaniem zabiegu nie można jeść pokarmów ani pić żadnych płynów. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, chyba że dotyczy mniejszych partii ciała, jednak w przypadku brzucha wymagana jest narkoza – Lipoline. Na ciele należy wykonać nacięcia, aby włożyć w nie wenflony połączone z urządzeniem odsysającym.

Rurkę przesuwa się pod skórą, by nie trzeba było robić następnych nacięć i przedłużać proces gojenia. Cały zabieg może trwać do 6 godzin oraz w jego czasie odciągane są nawet 4 l tłuszczu. Tydzień po zabiegu trzeba się oszczędzać i zrezygnować z pracy, gdyż organizm musi się zregenerować. Ponadto musimy nosić bielizną uciskową, aby ograniczyć pojawianie się krwiaków.

Jeżeli nie jesteś gotowa na taką operację, możesz zdecydować się na zabiegi kosmetyczne, np. modelowanie sylwetki Wrocław – zobacz. Przy użyciu fachowych urządzeń przeprowadza się rozmaitego typu masaże oraz zabiegi laserowe, które mogą przynieść tak samo dogodne rezultaty. Warto jest wypróbować mniej inwazyjne działania, nim zdecydujemy się na tak poważny krok, by niczego nie żałować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*