Zabiegi plastyczne, jakie realizuje klinika w Polanicy Zdrój

przez | 28 marca 2023
Popyt na kosztowne usługi chirurgów plastycznych rośnie cały czas, bo zadbana buzia, czy szczupła figura stały się tym samym szczegółem dobrego stylu jak luksusowa suknia, garnitur, lub biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się panie, które pragną polepszyć nie tylko własny wygląd, lecz także jakość życia. Przy użyciu zabiegów pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na nowe życiowe wyzwania.

operacje plastyczne

Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Są dwa powody, dla których decydują się na zabiegi plastyczne, jakie realizuje klinika w Polanicy Zdrój. Po pierwsze, zabieg częstokroć jest nieodzowny, by powrócić do zwykłego życia po wypadku, nietrafionej operacji, czy też w wypadku defektów wrodzonych. Drugą przyczyną jest wzgląd estetyczny, tak samo ważny w życiu każdego człowieka. Akceptacja sylwetki, dzięki niedużym korektom, pozwala odnaleźć zadowolenie z życia.

Może Cię również zainteresować: klinika chirurgii plastycznej polanica

Klinika w Polanicy Zdrój jest popularnym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Każdego roku przeprowadza się tu kilka tysięcy zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Blok operacyjny wyekwipowany jest w nowoczesny sprzęt chirurgiczny (Dr Janicki – małoinwazyjne operacje kręgosłupa) i anestezjologiczno kontrolujący. W klinice pracuje profesjonalny personel medyczny dla których zajęcie w tej dziedzinie medycyny to duża pasja.

operacje plastyczne

Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z najczęściej wybieranych operacji, jakie przeprowadza klinika w Polanicy Zdrój jest plastyka brzucha, na jaką decydują się panie po ciąży. Polega na tym, że wzmacnia się naprężenie powłok i powięzi brzucha, a nadwyżka skóry pozostaje wycięty. Tak samo modne jest powiększanie biustu, w procesie którego pod mięśniami piersiowymi są lokowane wkładki z silikonu. Kobiety w podeszłym wieku, u jakich widać procesy starzenia, decydują się również na lifting. Jest to operacja, która polega na naciągnięciu skóry policzków i szyi w taki sposób, ażeby w rezultacie tkanki po ich podniesieniu powróciły w miejsca, w których znajdują się u osób młodszych. Słynna jest też plastyka nosa, jaka ma na celu jego zredukowanie, względnie eliminacja garbu.

Medycyna estetyczna zapewnia znaczne możliwości poprawienia mankamentów urody, jednakże powinno się mieć na uwadze, by zachować dystans w korygowaniu natury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*