Podpowiadamy jakie maszynki do golenia warto nabyć

przez | 3 września 2023
Regularne golenie się to poważna rzecz, wie o tym każdy facet. Niestety, większość Polaków woli kupować marne przyrządy do golenia, co jest ogromnym zaniedbaniem. Tanią jednorazową maszynką po prostu nie da się skutecznie ogolić.

W tym niedługim tekście prezentujemy cztery klasyczne rzeczy, które musi mieć w łazience każdy mężczyzna chcący prezentować się fantastycznie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie oraz pakiet pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej nabywał kiepskie plastikowe nożyki, zauważy gigantyczną różnicę, gdy po raz pierwszy użyje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o oldskuowych projekcie i fakturze, idealnie dopasowany do ręki. Dzięki solidnemu chwytowi dobrze trzyma się go w garści, co jest niesamowicie istotne dla skutecznego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet najbardziej oporny zarost, nie drażniąc za mocno skóry. Plusem maszynki Merkur 34c jest trwałość wykonania – sprzęt ten można używać przez tygodnie. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla facetów, którzy pragną co dzień się golić. Bez konieczności częstego nabywania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do zestawu mężczyzny jest ałun w sztyfcie.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to zdobądź uzupełniające informacje na to zagadnienie i przeczytaj praktyczne materiały (http://www.baborinstytutwroclaw.pl/), a zapewne także przyciągną Twoje zainteresowanie.

Młodsi czytający mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta ważna substancja, więc wytłumaczmy – ałun świetnie tamuje upływ krwi. Tym sposobem ałun w sztyfcie to ważny element arsenału faceta, bo w czasie golenia nierzadko pojawiają się małe uszkodzenia naskórka. Zobacz Coticule. Nie są one szczególnie bolesne, jednak mocno przeszkadzają, bo krew umie kapać przez wiele minut. Ałun w sztyfcie użyty od razu po zranieniu skutecznie zatrzymuje krwotok.

Na podsumowanie tekstu należy jeszcze dopisać, że mężczyzna, który planuje utrzymać klasyczny imidż, musi nabyć również krem do golenia. Nieodzownym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś widziałeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego czegoś.

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*