Jak dużo kosztuje fachowe usunięcie tatuażu oraz jak przebiega taki zabieg?

przez | 14 lutego 2023
Tatuowanie ciała jest teraz niesłychanie popularne i wiele osób decyduje się na zrobienie tatuażu. Jednak po kilku latach częstokroć okazuje się, że tatuaż, jaki kiedyś uczyniliśmy już nam się nie podoba i lepiej czulibyśmy się bez niego. Usunięcie tatuażu jest rzecz jasna realne, jednakże trzeba się liczyć z tym, iż zabieg ten jest dość kosztowny.

Usuwanie tatuażu

Autor: tara hunt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebowałbyś dowiedzieć się jak dużo kosztuje usunięcie tatuażu cena to zdołasz spytać o to w salonach, które proponują tego typu zabieg. Ceny mogą naturalnie się wahać, są one zależne od konkretnych salonów, jednakże przeważnie usunięcie tatuażu rozpoczyna się od 500 złotych. Cena jest przeważnie zależna od okazałości tatuażu oraz także liczby potrzebnych sesji. Jednakże wyeliminowanie nawet niewielkiego tatuażu zdoła kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Zdecydowanie więc za usunięcie tatuażu zapłacimy więcej, aniżeli za jego zrobienie.

Prócz wiedzy ile kosztuje usunięcie tatuażu pożądane byłoby dowiedzieć się również w jaki sposób przebiega taki zabieg. Tatuaże usuwa się laserowo, chociaż istnieje mnóstwo metod a także technologii laserowego usuwania tatuażu. Niektóre lasery usuwają tatuaż najlepsze studio tatuażu szczecin razem ze skórą, tak więc pozostawiają na ciele bliznę w kształcie tatuażu, inne natomiast nie pozostawiają po sobie ani śladu, bo usuwają wyłącznie sam pigment. Wobec tego nim zdecydujesz się na usunięcie tatuażu dowiedz się jakie metody są wykorzystywane przez konkretne salony i wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbezpieczniejsza.

Lasery stosowane są obecnie w wielu celach, wykorzystuje się je nie tylko do usuwania tatuaży, ale również do usuwania blizn, przykładowo trądzikowych bądź pooperacyjnych. Blizny pooperacyjne nierzadko wyglądają niezwykle nieestetycznie, wobec tego czasami powinno zdecydować się na usuwanie blizn pooperacyjnych co zezwoli Ci cieszyć się pięknym ciałem, a co z tym idzie lepszym samopoczuciem oraz wyższą pewnością siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*