Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego – co trzeba wiedzieć?

przez | 19 czerwca 2023
W obecnych czasach pełne i uwydatnione usta są znakiem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być w modzie i czuć się piękną. Ale co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taką kurację?

Jeżeli chodzi o powiększanie ust Warszawa stanowi miejsce, gdzie znajduje się najwięcej klinik kosmetycznych mających w swojej ofercie tego rodzaju usługi. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się przeróżne metody (np. botoks czy kolagen), jednakże aktualnie największą popularnością cieszy się stosowanie kwasu hialuronowego. Jest to preparat, który występuje w naturalnej postaci w skórze, dlatego nie wywołuje niekorzystnych efektów pobocznych. Kwas hialuronowy zatroszczy się dodatkowo o nawilżenie i napięcie ust, uwydatniając ich prawdziwe piękno. Zabieg (bb glow zabieg cena) ten jest zalecany także w przypadku asymetrycznych ust lub opadających kącików, jak również by zmniejszyć zmarszczki znajdujące się w okolicy ust i nadać skórze młody wyraz. Sam zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień warg, trwa nie dłużej niż 30 minut i jest robiony w miejscowym znieczuleniu. Sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem: ust w Medi-Derm.

Szminka na ustach

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com

Rezultat zabiegu powinien utrzymywać się przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od różnych czynników, i może zostać przedłużony poprzez następne iniekcje uzupełniające. W przypadku powiększania ust istotne jest to, żeby nie przesadzić, gdyż otrzymany wtedy rezultat może być karykaturalny i oddziaływać na naszą szkodę. Umiar to pierwsza reguła medycyny estetycznej – nieprzesadzony efekt daje najlepsze rezultaty. Przed wykonaniem zabiegu trzeba się jednak poradzić lekarza, by ustalić, czy jest to dla nas w zupełności bezpieczne. Wykonanie zabiegu wbrew zaleceniom lekarskim może się wiązać z poważnymi konsekwencjami dla zdrowia.

Jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem na powiększanie ust Warszawa jest miastem, gdzie z łatwością znajdziemy klinikę w interesującym nas przedziale. Ceny za wykonanie zabiegu w tym mieście oscylują od 600 do 1000 złotych. Trzeba jednakże pamiętać, że najtańszy specjalista nie zawsze jest najlepszy i czasami warto zapłacić trochę więcej i cieszyć się w pełni udanym efektem. Usta stanowią przecież wizytówkę każdego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*