Zachować młodzieńczą świeżość skóry

przez | 8 września 2023
W wymarzonym świecie posiadasz dostatecznie dużo czasu na wypoczynek i wizyty w siłowni. Twoje ciało prezentuje się perfekcyjnie. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Cóż, zwykle bywa, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. W związku z tym warto z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, z tej przyczyny wszyscy chcemy mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale także zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu pozycji zawodowej czy kontaktów towarzyskich.Wspaniałe dokonania w odmładzaniu twarzy i ciała, daje nam w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie objętości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom młody wygląd, to dodatkowo chronią ich przed przedwczesnym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Znaczna część pacjentów nie jest w stanie pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po zabiegu chirurgicznym. Wówczas jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Laserem napinamy skórę, sprawiamy, że jest świeża i napięta.Laser co2 to – oprócz poprawy wyglądu skóry – likwidacja blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy (czytaj więcej usuwanie rozstępów bydgoszcz) lub nieestetyczne, głębokie pory, w końcu przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie (ciekawa historia na lasertechnik.pl).

* Bezpośrednio po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk.
* Przez 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk.
* Kilka dni po zabiegu występuje drobne złuszczenie naskórka.
*Wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Wskazane jest unikanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni a także unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po wizycie w salonie.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego

Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nic nie powstrzyma upływu czasu. Natomiast widoczne na naszym ciele oznaki starzenia możemy zdecydowanie opóźnić. Tempo życia wyklucza długie operacje i dlatego przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, powtarzanych nawet co 1,5 roku, które nie wyłączają z życia zawodowego na dłużej niż 3-5 dni. Zapotrzebowanie na usługi medycyny estetycznej stale wzrasta. I nie nie ma w tym nic godnego nagany – każdy pragnie być piękny, młody i bogaty. Nie ma w tym nic złego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*