Metoda na młody wygląd cery

przez | 3 września 2023
Każda pani bez baczenia na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Tymczasem w pewnej chwili kremy przeciwzmarszczkowe przestają być wystarczające. Na ratunek wówczas nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały rezultat może przynieść nowoczesny, bezoperacyjny lifting twarzy. Mam tu na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce przedstawię w poniższym tekście. Niestety z biegiem czasu cera traci swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa pomału zanika, powodując, iż buzia staje się chuda, co jednocześnie dodatkowo ją postarza. Skóra twarzy staje się coraz bardziej cieńszą co prowadzi do tworzenia się bruzd.

wellderm.pl
Preparaty takie jak: Sculptra, Ellanse, Radiesse, to stymulatory kolagenu, jakie pięknie wygładzają nawet głębokie zmarszczki, co więcej przywracają utraconą objętość twarzy będącą skutkiem postępowania starzenia , przez zregenerowanie białek skóry (czytaj więcej na tej stronie). Sculptra (a więc kwas polimlekowy) jest preparatem leczniczym określonym do wstrzyknięć niosącym mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Polimery te występują w znacznych ilościach w organizmie człowieczym, także stosowane są do wytwórczości nici chirurgicznych. Sculptra przeznaczona jest do bezoperacyjnego liftingu buzi. Efektem działania substancji jest stymulacja fibroblastów i wytwórczość własnego kolagenu, który następnie uzupełni niedostatki w skórze. Gwarantuje to naturalnie wyglądający wynik.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj maszyna do makijażu permanentnego inne tego typu materiały – one również są godne uwagi.

Substancja działa z wolna lecz sukcesywnie, odtwarzając to co zostało utracone. Efekty kuracji potrafią trzymać się ponad dwa lata. Dzięki temu mają one wpływ na mikroskopowe odmłodzenie cery oprócz efektu makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Efekt ich działania na skórę trwa dłużej aniżeli klasycznego kwasu hialuronowego. Jest to typowe leczenie nie jedynie oznak ale też przyczyn starzenia się cery.

Substancje Sculptra, Ellanse, Radiesse można stosować do korekt różnorodnych partii twarzy: zmarszczek nosowo – wargowych, bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych), okolic kości policzkowych a także lipoatrofii w razie schorzeń długotrwałych (dla przykładu AIDS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*