Jakiego typu prezenty dajemy facetom, którzy pozostają drodzy naszemu sercu

przez | 25 września 2023
Gdy nieuchronnie i dużymi krokami zbliżają się imieniny ukochanego mężczyzny lub tejże osobie trzeba podarować upominek z okazji gwiazdki albo tak dla czupurności nawet na Dzień Dziecka, to wybór właściwego przedmiotu wcale nie bywa tak prosty, jak moglibyśmy sądzić po spojrzeniu na uginające się półki w sklepach.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu wybór nie jest dostatecznie przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak zadowolona, jak pragnąłby ofiarodawca. Na szczęście w naszej człowieczej świadomości istnieje pewien nieutrwalony na piśmie rejestr towarów, które można podarować właściwie na każdą okazję, ale nie zapominajmy o tym, że nie zawsze jest on najlepszym rozwiązaniem. Trzeba pamiętać o tym, iż mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie każdemu mogą się spodobać.

Z paniami rzecz wydaje się pozostawać w miarę prosta. Najczęściej faceci obdarowują swoje ukochane bukietem tulipanów i tego rodzaju prezent zawsze jest na miejscu i nie budzi żadnych kontrowersji bądź niesłusznych domysłów. Z kolei w przypadku panów sprawa nie pozostaje już tak prosta, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach świątecznej premii, dostaje od swojej szefowej… opakowanie kosmetyków tom ford black orchid lub czegoś podobnego.

Tak czy siak, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na podarunek. Chociaż i w tym przypadku nie zawsze celnie trafimy w upodobania solenizanta. Pewnym wyjściem z rzeczonej sytuacji może być zakup markowych perfum, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 300 złotych praktycznie zawsze się opłaca – wystarczy, że facet skontroluje cenę w sieci lub w drogerii, a na pewno będzie pragnął używać tak zbytkownego nabytku. Zresztą sami nie raz przekonaliśmy się o tym, że firmowe wyroby, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre kobiety najzwyczajniej w świecie pytają wprost swoich małżonków o to, co pragnęliby otrzymać w ramach podarunku.

Jeżeli przypadły Ci do gustu treści owego wpisu, to do sprawdzenia (http://tymaherbs.com/kategoria-produktu/kadzidla/) jest też następna strona, gdzie znajdziesz masę detali na ten temat.

W dobrym tonie jest kupowanie produktów, które będą potem służyły tylko solenizantowi. I być może z tego powodu dużą popularnością cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze bywają potrzebne i na 100% będą zakładane na jedną parę stóp. Jednakże faceci tego elementu ubrania raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, fantastyczny prezent. Mogą zażyczyć sobie na przykład zapachu firmy tom ford black orchid, a wtedy panie powinny o tym fakcie zostać powiadomione odpowiednio wcześniej – w końcu na taki podarunek trzeba odłożyć nieco więcej pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*