Przykładowe sposoby na poprawę kształtu sylwetki czyli jak dużo panie potrafią znosić żeby być piękne.

przez | 22 czerwca 2023
Z paniami jest taka sytuacja, że pewne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, żeby zyskał on odpowiednią wielkość i kształt będzie przynajmniej parę. Do niedawna najbardziej popularne były silikonowe wkładki, lecz ostatnio odchodzi się od nich na rzecz lepszych technik.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualnie coraz częściej wykonywany jest przeszczep tłuszczu do biustu (więcej pod wskazanym adresem). Technika ta cechuje się dużą skutecznością, ładnie kształtuje biust, a co najistotniejsze nie trzeba po niej nosić żadnego ciała obcego. W kilku słowach zabieg ten polega na wzięciu tłuszczu z innych części ciała i wszczepieniu go do biustu, wykonywany on jest przeważnie w dwóch etapach. W ogólnym znieczuleniu pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z ud czy bioder, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wstrzykuje je w odpowiedniej ilości do mięśnia piersiowego. Dzięki wykorzystaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (więcej…) jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym i rzadko daje jakieś poważniejsze skutki uboczne.

Jednym z etapów opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do piersi jest liposukcja, ten właśnie zabieg jest niezwykle popularny także w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w organizmie. Najczęściej wykonuje się go na udach i brzuchu, czyli tam gdzie będzie występować najwięcej problemów ze zbyt dużą ilością tłuszczowych komórek, ale wiele pań decyduje się również na wykonanie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Przykładowo liposukcja twarzy (więcej pomocnych wskazówek) od jakiegoś czasu weszła do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie uda się poprawić przy pomocy diety czy ćwiczeń, z tego też powodu jedynym wyjściem na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu w gabinetach z odpowiednim wyposażeniem. Chirurg J. Janicki – (poznań neurochirurg) robi nieduże nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez jakie później usuwa komórki tłuszczu, a na zakończenie zakładane są szwy, które trzeba przez kolejne parę dni nosić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*