Dlaczego warto zainwestować w szampon do mycia głowy z olejkiem arganowym?

przez | 6 lutego 2024
Dbanie o włosy to często spory problem. Zwłaszcza, kiedy nasze włosy się szybko przetłuszczają, są mocno zmarnowane, słabe i cienkie. Odpowiednio dopasowany szampon, w symbiozie z odżywką, to wtedy bardzo istotna kwestia.

Najkorzystniejszym sposobem jest zdecydowanie się na zupełnie naturalne składniki, które zadziałają w taki sposób, że każde włosy dostaną życia i zregenerują się. Najpopularniejszym z takich specyfików jest olejek arganowy nazywany „eliksirem młodości”.

Zbawienne zastosowania oleju z drzewa arganowego znane są już od bardzo dawna, kiedy to mieszkańcy Maroka stosowali go zarówno do zadań kosmetycznych, medycznych i kulinarnych.

Jeśli po przeczytaniu takiego tekstu masz zamiar jeszcze bardziej precyzyjnie zbadać to zagadnienie, zalecam tę ofertę (http://cmjurajska.pl/stomatologia), gdyż ona jest tak samo emocjonująca!

kręcone rude włosy

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Zachodnie społeczności odkryły tę substancję dopiero niedawno, dlatego wykorzystuje się go na razie wyłącznie do produkcji leków i produktów kosmetycznych, natomiast prawie wcale nie wykorzystuje się go w kuchni. Olejek arganowy to produkt, który używany jest w najpopularniejszych, prestiżowych salonach urody. Olej z drzewa arganowego wpływa leczniczo na nasz organizm, z tego względu warto w niego wyposażyć. Jest w swojej strukturze i parametrach absolutnie niezwykły, szczególnie, kiedy jest tłoczony metodą ręczną. Ma w sobie wiele cenionych właściwości kuracyjnych poświadczonych testami. Szampon z dodatkiem olejku arganowego jest tym samym bardzo zbawienną kuracją dla włosów –> zobacz.

Stworzone w oparciu o subtelną substancję myjącą produkty do włosów z dodatkiem olejku z drzewa arganowego to idealna kuracja dla włosów suchych, ponieważ olejek arganowy wyjątkowo szybko się absorbuje i dogłębnie nawilża komórki włosa. Codzienne czyszczenie włosów takim produktem efektywnie regeneruje i wzmacnia strukturę włosa, dzięki znajdowaniu się w olejku arganowym elementów takich jak: witamina E, kwasy fenolowe, kwas linolowy, oleinowy i inne. Informacje z: lokikoki.pl.

Olejek arganowy jest bogaty w skwalen, który ochrania skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które przyczyniają się do zmian natury nowotworowej. Co najważniejsze, nigdy jeszcze nie odkryto, w trakcie analiz nad olejkiem arganowym, żadnych reakcji ubocznych, także reakcji alergologicznych. Szampon z taką substancją jest zatem całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*