Luksusowe SPA w Polanicy Zdrój.

przez | 22 czerwca 2023
Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój jest pięciogwiazkowym obiektem w urokliwym otoczeniu.

Stwarza jedyne w swoim rodzaju warunki do wypoczynku i relaksu.
Hotel zapewnia pobyt w wspaniałych pokojach i apartamentach, w pełni wyposażonych.Na sześciu pietrach znajdują się różne atrakcje, których jedynym celem jest relaks i przyjemność gości hotelowych. Relaksu dostarczy SPA z kompleksem saun, jacuzzi i basenami.

pełen Relaks w SPA w Polanicy

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

W hotelu zaznać także można szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży oraz kuracji spa.

Hotel gwarantuje również całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla dzieci oraz zdrową kuchnię. Wszystko to powoduje, że goście są zadowoleni i mają wyśmienite samopoczucie. W centrum Spa w Polanicy Zdrój można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to doskonałe miejsce dla romantyków z szeroką ofertą masaży, rytuałów i pakietów dla zakochanych. Spa to wspaniałe miejsce dla przyjaciółek oraz przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólnie czas. Obiekt jest też doskonale przystosowany do organizowania spotkań integracyjnych, biznesowych czy okolicznościowych. Centrum SPA jest miejscem głębokiego odpoczynku, które pozwala odzyskać stan harmonii ciała i ducha. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i pozwala odzyskać siły witalne. W Centrum SPA weekend w spa znajduje się: basen z masażem wodnym, basen dziecięcy, trzy jacuzzi, zespół saun: fińska, turecka, parowa, studnia chłodząca oraz górski strumień. Hotel oferuje także bogatą ofertę sportową – do dyspozycji jest – zajęcia fitness, kręgielnia, kort do tenisa.


Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to wyjątkowe doświadczenie dla ciała i ducha.

To niepowtarzalna okazja, by zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe pokłady spokoju i siły, które drzemią głęboko uśpione we wnętrzu każdego człowieka.
Takiej przestrzeni relaksacji, piękna i ukojenia dla zmęczonych codziennością zmysłów nie znajdzie się nigdzie. SPA inspirowane bogactwem minerałów gwarantuje pierwsze tak profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. W czasie zabiegów wykorzystuje się najwyższej jakości specjalistyczne preparaty najbardziej ekskluzywnych koncernów kosmetycznych.Innowacyjne zabiegi, z jakich można skorzystać w 7 gabinetach SPA, oparte są na skutecznych produktach. Umożliwiają nie tylko relaks, ale też regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i nastroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*