Sposoby na piękny uśmiech

przez | 27 czerwca 2023
Jak to jest z tym szczęściem? Śmiejemy się zbyt często czy zbyt rzadko, a jeśli tak lub raczej nie, to dlaczego? takie pytania można by zadać w każdym kraju, a odpowiedzi byłyby takie same. zastanawiające? nic z tych rzeczy, wszakże jesteśmy ludźmi, kręcimy się w pewnych relacjach społecznych, każdy z nas, a na pewno większość musi pracować, walczymy z przeszkodami życia codziennego… Co innego jednakowoż powiedzą np. mieszkańcy USA, a co innego mieszkający w jakimś biednym, afrykańskim państwie. A jak to jest u nas?

zeby

Autor: Aleks Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Polska dokonała krok dalej. w dniu dzisiejszym większość z pragnień, które były powszechne w czasach komuny, teraz są nieaktualne. Na przykład problem braku artykułów żywnościowych. Widziałem dawniej w telewizji starą sondę uliczną, gdzie ludzie mówili o tym, czego pragnęliby, aby się ziściło na święta. sporo z tych ludzi opowiadało o… jedzeniu. Dzisiaj niektórzy (szczególnie młodsi) mogą się z tego naigrawać, kiedy jedzenia jest pod dostatkiem, a w marketach codziennie wyrzuca się do śmieci tony żywności. Dawniej jednakowoż te kwestie były czymś normalnym…

dzisiaj jednakowoż nawet w skali naszego kraju jedni cieszą się częściej, inni mniej. Na zadane pytanie: dlaczego… mieszkaniec jakiegoś dużego ośrodka miejskiego np. Katowice może odrzec, że posiada zatrudnienie, a inny z obszarów wiejskich, gdzie panuje bezrobocie, że posiada wspaniała rodzinę. Nie generalizując, śmieją się wszakże mieszkańcy dużych, jak i małych miejscowości. Prawda jest jednakowoż fakt, że problemy wielkomiejskiego życia tj.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu sądzisz, że warto byłoby głębiej poznać ten temat, to jeszcze zerknij tutaj (http://www.timefordentist.pl/uslugi/implanty-stomatologiczne/).

hałas, chaos, alienacja, gorączkowość nie są tożsame z problemami osób mieszkających na wsi. Pytanie więc o radość w życiu przeważnie nastręcza kłopotów…

mleczaki

Autor: anjanettew
Źródło: http://www.flickr.com

Wielu ludzi przykładowo się nie śmieje z dziwnych powodów. Powodów jest wiele. Niektórzy nie smieją się, ponieważ się…krępują. Tak niestety jest, wielu z nas nie jest szczęśliwa np. z uzębienia (może to być krzywy zgryz, czyli praca dla ortodonty (ortodonta z Katowic) lub brzydkie zęby, wiadomo, dentysta), i choć brzmi to trochę smiesznie – tego typu szczegół utrudnia nam bycie radosnym (>>link<<). A przecież śmiech to zdrowie, nie zapominajmy o tym, nie dręczmy się też jakimiś wymyslonymi kompleksami. Szkoda czasu na te drobnostki, śmiejmy się z nich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*