Zatroszcz się o urodę swego ciała z odpowiednio dobranymi zabiegami, poczuj się piękna oraz młodsza

przez | 21 czerwca 2023
Dzisiejsza medycyna estetyczna zapewnia nam szereg komfortowych rozwiązań, dzięki którym jeszcze doskonalej możemy zadbać o piękno i formę ciała. Zabiegi wykonywane w klinikach medycyny estetycznej pomagają ograniczać niedoskonałości, z którymi jeszcze do niedawna nie dało się zmagać albo walczyło się bardzo ciężko.

Teraz stało to o wiele łatwiejsze oraz bardziej komfortowe, jednak w każdym przypadku przy tego typu zabiegach trzeba się upewnić, czy będzie to bezpieczne dla ciała.

Pragniesz usunąć znamiona? Laser (zobacz: lasery medyczne) ci w tym pomoże, lecz nie w każdym przypadku

Na ciele człowieka występują przeróżne znamiona skórne i plamki. Niektóre z nich są nie tylko nieestetyczne, ale też potrafią okazać się groźne, ponieważ zachodzi obawa zezłośliwienia i wystąpienia czerniaka, raka skóry. Dlatego bardzo ważne jest obserwowanie znamion oraz usuwanie pieprzyków (oferta), które wydają się być podejrzane, są nadmiernie wystawiane na kontakt ze słońcem oraz drażnione przez ubrania lub biżuterię. Znamiona barwnikowe można usuwać w gabinetach kosmetycznych z zastosowaniem lasera, przez to ryzyko blizny jest bardzo niewielkie. Jednak nie można tego czynić bez konsultacji z dermatologiem, który orzeknie, czy znamię nie okazuje się groźne. W takim wypadku zaleci usunięcie chirurgiczne i badanie histopatologiczne wyciętego pieprzyka.

usuwanie pieprzyków

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Masz kłopot z tłuszczykiem? Lipomasaż ci pomoże

Kobiety bardzo często borykają się z nieestetycznym wyglądem swej skóry, „pomarańczową skórką” oraz fałdkami tłuszczu zalegającymi w przeróżnych strefach ciała. W takiej sytuacji odpowiednim zabiegiem może okazać się lipomasaż. Zabieg ten polega na wolnym przesuwaniu po skórze specjalną głowicą i oddziaływaniu na skórę i tkankę pod nią przy wykorzystaniu podciśnienia oraz ruchów mechanicznych. Lipomasaż (wellderm.pl/oferta/zabiegi-od-a-do-z/endermorologia-lpg/) doskonale wpływa na sprężystość skóry, usprawnia także krążenie krwi, pomaga uwolnić się od toksyn z organizmu, jak też uaktywnia lipolizę. Kobiety poddające swoje ciało takim zabiegom czują się lżejsze i młodsze, a to za przyczyną gładkiej skóry.

Zatroszcz się o piękno swojej skóry

Piękna skóra jest świadectwem naszej witalności i tego, że o siebie dbamy na co dzień. Należy poświęcić jej maksimum zainteresowania, kupować dobrej klasy kosmetyki spełniające jej potrzeby, a od czasu do czasu wybrać się na specjalistyczny zabieg, po którym będzie ona jeszcze piękniejsza, a my same poczujemy się wypielęgnowane, rozpieszczone i młodsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*