Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda oraz czy daje należyte efekty?

przez | 24 czerwca 2023
Białe zęby bezsprzecznie są dużym atutem zarówno u kobiet jak również u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Często poniektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i niestety nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Rzecz jasna możemy stosować różnorodne pasty wybielające bądź nakładki, jednakże otrzymany wynik nie zawsze jest dostateczny. Wobec tego obecnie coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet dentystyczny Wrocław proponuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się różnorodnymi metodami, przykładowo za pośrednictwem specjalnej lampy. Jak wygląda takie wybielanie? A więc po gruntownym oczyszczeniu zębów oraz zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Następnie przez około 20 minut zęby pozostają naświetlone za sprawą specjalnej lampy.

Jeżeli ten materiał jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis akrobatyka lublin, w którym są podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Podczas jednego kompletnego zabiegu naświetlanie wykonuje się dwa czy też trzy razy. Oczywiście wybielanie zębów jest realizowane pod okiem fachowca, wyłącznie profesjonalny oraz doświadczony dentysta wrocław zdoła zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce doświadczonego stomatologa masz gwarancję, że rezultat będzie naprawdę ogromnie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje stomatolog clinident wrocław faktycznie dają rezultaty, gdyż jest to profesjonalne, gabinetowe wybielanie, którego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić osobiście w domu. Aczkolwiek dentyści oferują również wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak by były starannie dobrane do zębów pacjenta. Efekt zdoła być zauważalny już po drugim użyciu, niemniej zaleca się zastosowanie nakładek co najmniej przez 2 tygodnie. Jest to aktualnie jeden z lepszych i bardziej wyróżnianych zabiegów wybielania zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*