Każda kobieta wie, że pięknie pomalowane paznokcie dodają jej wdzięku i są eleganckie

przez | 23 stycznia 2023
Żadna elegantka nie pozwoliłaby sobie nigdy na to, aby pojawić się publicznie z niezadbanymi paznokciami.
Ciężko wyobrazić sobie, aby troszcząca się o wygląd przedstawicielka płci pięknej wyszła z domu bez makijażu.

polanica zdrój

Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com

Olejek arganowy

Autor: Golden Rose
To samo tyczy się paznokci. Nie powinny być one zaniedbane czy na przykład poobgryzane! Tego na pewno nie zniosłaby żadna elegantka. W przeszłości lakiery do paznokci były kiepskiej jakości. Kobiety musiały malować każdą płytkę przynajmniej dwukrotnie, żeby nie można było dostrzec zacieków po nałożeniu lakieru. A i tak wystarczyło lekko uderzyć w coś dłonią albo zmywać naczynia, by lakier odprysnął. Było to szalenie denerwujące. W obecnych czasach dzięki Bogu panie nie mają tego kłopotu, gdyż w sprzedaży pojawiły się niesamowite hybrydy. Manicure tego rodzaju jest dzisiaj chyba najpopularniejsze. Nakłada się je łatwo i utrzyma się długo. Za to pokochały go miliony kobiet na całym świecie. Warstwa lakieru jest cieniutka, dlatego nie mamy poczucia, że ni stąd, ni zowąd nasze paznokcie wyglądają jak zaokrąglone szpony. Paznokcie zyskują piękny błysk i kolor trzyma się nawet do 3 tygodni, co niemożliwe byłoby do uzyskania przy tradycyjnym manicure. Na zrobienie paznokci w taki sposób lepiej umówić się do manicurzystki.

Jeżeli masz ochotę uzyskać więcej informacji na ten temat, to notka spod linku (https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-z-kwarcem-kocie-oko) również takie dane ma, więc kliknij tutaj, żeby je zgłębić.

Mają one w gabinecie niezbędny sprzęt.

Posiadają również duże doświadczenie oraz wielką paletę odcieni do wyboru. Poza tym są w stanie na paznokcie nakleić różne wzorki lub kryształki, jeżeli przykładowo ma być to manicure na wesele albo bal sylwestrowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*