Zasługujemy na piękny i zdrowy uśmiech przez całe życie

przez | 3 czerwca 2023
To co jeszcze do tej pory zdawało się być przeszłością wziętą z powieści fantastycznych jest zwykłą codziennością. Intensyfikacja nowoczesnych technologii w medycynie jest rzeczą oczywistą.

implanty zębowe

Autor: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”

Obecne placówki stomatologiczne wykonują szerokie spektrum zabiegów poprawiających kondycję i prezencję uzębienia. Implanty spowodowały rewolucyjną zmianę w stomatologii. Działają tak samo jak zdrowe zęby ponieważ zrastają się z kością szczękową. Założony podczas zabiegu implant, trzyma się sztywno w kości. Wobec tego wyeliminowane są zasadnicze problemy związane ze stosowaniem tradycyjnych protez zębowych. Implanty zębowe Kraków posiadają sporo walorów a najważniejsza z nich to trwałość. Zęby na implantach są niezaprzeczalnie dużo korzystniejszym rozwiązaniem.

Dzięki ogromnemu rozwojowi stomatologii estetycznej, dentysta Kraków może wstawić typowe korony, mosty ale również wstawić implanty, które wyglądają i funkcjonują jak zdrowe zęby. Teraz wszczepianie implantów to szybki, nietrudny i niemal niebolesny zabieg. Śliczny uśmiech odejmuje lat, powoduje że czujemy się lepiej, zwiększa się nasze poczucie wartości, stajemy się szczęśliwsi. Nierzadko zmierzamy nie tylko do wyleczenia chorych zębów (kliknij usuwanie zębów na www.aurident.pl) i wypełnienia braków zębowych. Równie ważna staje się dla nas wygląd zębów. Protetyka, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna oraz zmniejszenie przebarwień, zmiana kształtu zębów – takie i inne zabiegi z dziedziny dentystyki wykonuje kompleksowo znaczny odsetek placówek dentystycznych w kraju oraz klinika stomatologiczna Kraków.

Implantologia, to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nie tylko w stomatologii, ale w całej medycynie.

białe zęby

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Implanty zębowe Kraków, zdobywają dobrą opinię dzięki najbardziej fizjologicznej odbudowie braków zębowych. Dzięki implantom możemy zapomnieć o uczuciu niedogodności wynikającym ze stosowania klasycznych rozwiązań protetycznych w czasie spożywania posiłków, rozmowy czy uśmiechania się. Po połączeniu z koronami i mostkami porcelanowymi, odróżnienie implantów od prawdziwych zębów jest niemal nierealne. Dodatkowo zakładanie implantu nie wymusza naruszania sąsiedniego zdrowego uzębienia. W związku z tym, nierzadko dla pojedynczego braku zębowego wprowadzenie implanta, jest nie tylko jedną z metod leczenia, ale wręcz zaleceniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*