Nowe ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji oczu

przez | 12 czerwca 2023
Jesteś jedną z wielu pań, które mają dosyć zatruwania swojego organizmu nie tylko od środka, lecz również od zewnątrz? Albo twoja skóra nie akceptuje naszpikowanych konserwantami kosmetyków? Mogłabyś w ogóle zaprzestać używania choćby pomadki do ust? Na sto procent nie, i my się z tobą zgadzamy.
Szczęśliwie na krajowym rynku kosmetyków znajdziemy dosyć liczną już gamę kosmetyków ekologicznych, które w swym składzie nie mają większej ilości chemicznie wytwarzanych związków, zaś jak najwięcej związków ekologicznych, to jest dostępnych w przyrodzie.

rozwiązanie
Jeżeli mowa o kobiecym ciele, najbardziej wystawione na trujące funkcjonowanie kosmetyków „chemicznych” są powieki, usta i skóra twej twarzy. Ogólno dostępne badania przekonują, iż stosując każdego dnia kosmetyki zawierające w swoim składzie choćby znikome ilości tlenków siarki, twa skóra starzeje się niemalże do czterech razy szybciej.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeśli tak, to sprawdź ponadto ten świetny artykuł (https://medimix.pl/dezynfekcja-malych-powierzchni). Sprawdź, to też będzie dla Ciebie wartościowe.

To właściwie stosowanie kosmetyków niebiologicznych, a zawierających wiele substancji czynnych w swoim składzie powoduje taki efekt. Pomimo stosowania kilogramów kremów odmładzających, nie pozbędziesz się ich. Najmocniej narażone na postarzające efekty działania chemicznych kosmetyków jest warstwa skóry wokoło twych oczu. W ofercie firmy Soraya można zobaczyć od niedawna specjalną edycję kremu do powiek na dzień i noc. Podczas reklamy narrator zarzeka się, iż produkt posiada stu procentowe działanie i odczuwalny efekt już po kilku dniach, który będzie się utrzymywał aż do pół roku. Nie mieliśmy jeszcze szansy sprawdzić kremu w działaniu, lecz jesteśmy właściwie w początkowej fazie testów. Następnym produktem, jaki mamy zamiar wziąć dla ciebie pod lupę to naturalne kredki do oczu (dalej) firmy Givenchy, z nowej linii „natural effect”.

Te kredki nie jedynie pięknie uwydatniają twe fantastyczne oczy, ale dodatkowo troszczą się o zdrowie skóry powiek. To są nowe bio kosmetyki, zobacz bio kosmetyki które dla was przebadamy.
Nie poddawaj się sztucznym kosmetykom, jakie szkodzą twojemu ciału. Nie zwlekaj ze zmianą swych starych kosmetyków na ekologiczne kosmetyki. Twej skórze należy się szacunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*