Czym jest anti aging?

przez | 20 lutego 2022
Anty-aging jest dziedziną estetycznej medycyny, jakiej nadrzędnym zamierzeniem jest opóźnienie procesów starzenia organizmu a także jego rezultatów.
Zabiegi anty-aging z reguły wykonywane bywają w obrębie twarzy oraz dekoltu, jakich zadaniem jest wypełnienie nadwyżki pomarszczonej skóry substratami z dodatkiem kwasu hialuronowego, lifting skórnej tkanki jak też aktywowanie jej do produkcji kolagenu.

Jubiler i biżuteria

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Zabiegi takie są w szczególności polecane paniom, u jakich symptomy starzenia organizmu pojawiły się nazbyt wcześnie. Kluczowe powody poddawania się takowym zabiegom to bruzdy w okolicy oczu i czoła, „opadająca” powieka, a także bruzdy dekoltu oraz szyi. Przeprowadzenie zabiegu anti-aging pobudzi skórę do produkowania kolagenu, natomiast wypełnione zmarszczki i bruzdy odejmują wizualnie kobiecie parę lat.
Ilość zabiegów odmładzania skóry, posiadających działanie ujędrniające i wygładzające, jest olbrzymia. Już takie zabiegi anti-aging, jak chemiczny peeling, pobudzić mogą komórki do produkcji ogromniejszej ilości kolagenu, jaki odpowiada za elastyczność skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe ma także zabieg mikrodermabrazji, który złuszczy stary naskórek, zarazem przeprowadzając masaż masaż leczniczy katowice tkanki, aktywizując ją do pracy a także ułatwiając przedostawanie się do jej wewnętrznych warstw różnego rodzaju składników odżywczych.

Znakomite rezultaty przynoszą również zabiegi z użyciem nici liftingujących, które dawniej były wykorzystywane do zszywania ran, zaś w medycynie estetycznej służą do wygładzania zmarszczek. Istnieją także zabiegi tego typu, które możemy przeprowadzać w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*