Najlepsza apteka online w Stolicy.

przez | 27 maja 2023
Nowa APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE, daje możliwość zakupu – leków w dowolnym miejscu i czasie. Nasza platforma internetowa pozwala na dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów leczniczych i kosmetyków, uznanych producentów w niskich cenach. Zakupy przez Internet pozwalają komfortowo i w szybki sposób zamawiać preparaty, bez wychodzenia z domu. W aptece internetowej dostępne są tylko i wyłącznie suplementy diety oraz produkty lecznicze dostępne bez recepty. W razie pytań, nasi farmaceuci służą pomocą w wyborze i wskazują prawidłowe stosowanie produktów dostępnych w naszej ofercie.

Apteka, symbol

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE trudni się sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem sieci. Proponuje rozległy asortyment leków, suplementów diety, produktów kosmetycznych jak i sprzętu medycznego w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy miłą, dyskretną atmosferę, oraz wysoko wykwalifikowany zespół, zawsze gotów do udzielenia wskazówek. APTEKA INTERNETOWA czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 – www.

Zamówienia składać można w każdy dzień – o dowolnej porze, z tym, że zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz po godzinach pracy apteki, będą przyjmowane w następujące po nich dni robocze. Do każdego zakupu dołączony jest rachunek, zawierający ceny poszczególnych preparatów oraz koszt wysyłki. Na życzenie klienta wystawiamy też fakturę VAT. Opcję tę należy zaznaczyć przy wypełnianiu formularza i podać wymagane dane.

Okres realizacji zamówienia to ok. 1-5 dni roboczych, od momentu zaakceptowania zamówienia (płatne przy odbiorze) tudzież zaksięgowania wpłaty na konto bankowe. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia może się przedłużyć ze względu na konieczność sprowadzenia zamówionego preparatu do naszego magazynu, o czym informujemy poprzez e-mail.

Zamówienia składane po godzinie 16, w weekendy i święta są realizowane na kolejny dzień roboczy. Czas doręczenia paczki to 1-3 dni roboczych. Uśredniony czas całkowitej realizacji zamówienia to około 3 dni.

Nasza APTEKA INTERNETOWA gwarantuje – obsługę na dobrym poziomie, największy na rynku asortyment, atrakcyjne programy rabatowe oraz codzienne promocje. Dodatkowo zapewniamy bezpieczeństwo oraz szybki czas realizacji zamówień. W naszej aptece internetowej klient może mieć pewność, że dostanie to co zamówił. Leki (zobacz swiat lekow) posiadają aktualną datę ważności oraz posiadają wszystkie potrzebne atesty oraz opakowane są w oryginalne opakowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*