Każda kobieta powinna przynajmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką radość Ty sobie dzisiaj sprawiłaś?

przez | 28 marca 2023
W nieustannej gonitwie codziennych obowiązków niejednokrotnie zapominamy o samych sobie – jeśli musisz rany odwieźć dzieci do przedszkola, przygotować domownikom śniadanie, pójść na osiem godzin do pracy, a w dodatku po pracy pójść na zakupy, odebrać dzieci ze szkoły, zrobić obiad i jednocześnie w międzyczasie nastawić pranie i posprzątać w kuchni – z pewnością nawet sekundy nie poświęcasz myśli, w jaki sposób zrobić sobie przyjemność i się odprężyć. Tymczasem to wielki błąd!

Oczywiście, że

manicure

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie możesz nagle zaniedbać wszystkich obowiązków, jednak od czasu do czasu możesz się nimi podzielić z mężem. Wówczas powinnaś mieć popołudnie tylko dla siebie – takie popołudnia powinnaś sobie zagospodarować przynajmniej raz w tygodniu żeby czuć się naprawdę dobrze. Pewnie zastanawiasz się teraz, co mogłabyś robić w taki wieczór kiedy już uda Ci się go zagospodarować. Rewelacyjnym pomysłem zdecydowanie będzie udanie się do salonu urody (Beaumed – zamykanie naczynek lubin) – tam wykwalifikowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie jedynie zrelaksowanie się; więcej: najlepsze masaże w warszawie. Możesz wybrać na przykład masaż, który – jeśli zostanie odpowiednio wykonany, bez wątpienia da Ci siły na cały nadchodzący tydzień. Na dodatek w wielu salonach oferowana jest na przykład lampka wina lub nieduże przekąski. W podobnych warunkach masaż będzie prawdziwą rozkoszą nie tylko dla Twego ciała, ale również dla zmysłów. W dodatku możesz wybrać się również na manicure – to oczywiście świetny pomysł zwłaszcza

masaż

Źródło: pixabay

dla matek małych dzieci.

Oczywistym jest, że przy małym dziecku zwykle nie mamy ani sekundy czasu na malowanie paznokci. Jeżeli wybierzesz się na manicure, wówczas wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Pomalowane ładnie paznokcie sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę wystrzałowo i bez wątpienia dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure musisz zafundować sobie przynajmniej na dwa tygodnie – jeśli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wtedy masz praktycznie pewność, że przez cały tren okres Twoje paznokcie będą wyglądać nienagannie. Oczywiście wizyta w salonie urody to bez wątpienia świetny, jednakże wcale nie musisz wydawać fortuny żeby się dobrze bawić i odprężyć się. Wystarczy, że na przykład umówisz się na babski wieczór z przyjaciółką – niezależnie od tego, na co dokładnie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Więcej informacji: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*