Popularne oraz funkcjonalne zabiegi kosmetyczne – mezoterapia i lifting twarzy

przez | 10 kwietnia 2023
Sporo kobiet korzysta teraz z szerokiej gamy przeróżnych zabiegów kosmetycznych, jakich głównym celem jest rzecz jasna poprawa urody i usunięcie jej niedoskonałości. Przeglądając ofertę gabinetów kosmetycznych zdołamy natknąć się obecnie na faktycznie sporo przeróżnych zabiegów. Jednym z nich jest na przykład lifting twarzy.

Autor: Golden Lift

Lifting twarzy znakomicie ujędrnia cerę, powoduje, iż wygląda ona młodziej i piękniej, wobec tego zabieg ten jest zalecany w szczególności osobom walczącym ze zmarszczkami. Specjalne nici do liftingu twarzy powodują, iż zabieg (idź tutaj klinika medycyny estetycznej szczecin) ten jest bezpieczny. Trwa około 45 minut i składa się z pięciu różnych etapów, do których przystaje wprowadzenie, rozmieszczenie, zakotwiczenie a potem zawieszenie i zamocowanie.

Jest to nowatorska metoda, która pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników. Specjalne nici używane do liftingu twarzy są niesłychanie nowoczesnym produktem, jaki od wielu lat jest użytkowany nie tylko w kosmetyce, ale również w chirurgii oka lub także w chirurgii naczyniowo – sercowej. W tym miejscu także inne oferty: .

Nici do liftingu twarzy są bezinwazyjne, nie sprawiają żadnego uszkodzenia tkanek, ponadto posiadają specjalne niewielkie stożki, dzięki jakim wolno podnieść zwiotczałą tkankę, gdyż intensywnie zakotwiczają się w tkance. Jest to zabieg, na jaki decyduje się multum kobiet, chociaż nie występują żadne przeciwwskazania do tego, żeby zabiegowi liftingu twarzy poddawali się też mężczyźni. Sprawdzone rozwiązania: cosmed24.pl/index.php?cPath=19_94.

Innym bardzo popularnym zabiegiem z sfery medycyny estetycznej jest mezoterapia. Mezoterapia jest to innowacyjny zabieg, który polega na miejscowym wprowadzaniu substancji leczniczej w dany obszar skóry. Substancje te to odżywcze koktajle, które posiadają działanie pobudzające i wzmacniające i odbudowujące, dzięki czemu mezoterapia koktajle jest w dzisiejszych czasach niesłychanie skuteczna.

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Zabieg ten poleca się w wielu wypadkach, na przykład do poprawy wyglądu skóry, pozbycia się cellulitu, dodatkowo idealnie nadaje się do kurowania pierwszych objawów łysienia. Mezoterapię można także używać do eliminowania niewielkich zmarszczek lub zwiotczenia skóry. Należałoby dodać, że ten fascynujący innowacyjny zabieg przynosi wręcz momentalne efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*