Archiwa tagu: zapach

zapach

Eleganckie wody toaletowe mogłyby być nieco tańsze

Kobiety potrafią docenić przedni zapach u faceta – same również uwielbiają dobrze pachnieć. Jednakowoż perfumy i wody damskie, należy jakby nie patrzeć mocno ubolewać z tego powodu, po prostu nie są dostosowane cenowo do naszych comiesięcznych zarobków. Trudno zakładać, że popularne marki zapachowe będą przystosowywały cennik do zarobków w danym państwie. W szczególności, iż tak czy siak dostrzec można duży popyt na firmowe zapachy.

Niełatwa sztuka perfumowania się. Czy robimy to dobrze? Z jakiego powodu nie?

Perfumy są dopełnieniem całego stroju. Dzięki nim możemy czuć się niesamowicie seksowanie. Każda z pań posiada w swojej łazience co najmniej jedną buteleczkę z ukochanych zapachem. Podstawowe pytanie brzmi zatem czy potrafimy z nich w odpowiedni sposób korzystać? Nawet gdy jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie odwrotnie. Z jakiego powodu?

Sztuka używania pachnideł

To, czym pachniesz, mówi o tobie o wiele więcej, niż sądzisz. Odpowiednio dobrane kosmetyki mogą być twą najlepszą wizytówką. Żeby osiągnąć taki efekt, warto poznać sekrety używania perfum. W jaki sposób używać ukochany zapach, by w pełni wykorzystać jego moce? Poniżej zasady stosowania pachnideł.

W jakim celu i w jaki sposób poprawiamy sobie wizerunek

Niemal każda kobieta znalazła swoje ukochane kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Mówi się, że najlepiej jest zawsze kojarzyć się z tym samym zapachem i faktycznie wiele z nas przywiązuje się do wybranych flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla wielu idealny zapach. Mężczyźni powinni o tym pamiętać.